Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola

  ÚJ

 ELJÁRÁSREND

         

Eljött iskolánkba egy alapítvány jóvoltából Kovács Katalin 31-szeres világbajnok,3-szoros olimpiai bajnok kajakozó nő.

A program célja,hogy egy híresség megmutathassa az egészséges életmód erényeit. Először a tisztiorvossal értékeltük a táplálék piramist. Majd megérkezett Kati is. Ő tartott testnevelés órát a 4.- és a 6. osztálynak, hisz a sportolás is része egészséges életünknek. A tesiórát új pólókban tölthettük. A foglalkozáson kajak-kenuval kapcsolatos versenyeken vettünk részt. Ezekbe a nagyon közvetlen sportoló is beállt! ezek után ajándékcsomagot kapott az összes résztvevő. Katalin aláírást is adott minden érdeklődő diáktársunknak. Volt ki a pólójára, volt ki a cipőjére kért autogramot. Remélem legközelebb is ellátogat egy ilyen kedves sportoló a mi szép kis városunkba!

 

Ábrahám Sára, 4.a

 

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png hatartalanul_logo-768x702.jpg teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png

Weboldalainkon cookie-kat (sütiket) használunk, hogy személyre szóló szolgáltatást nyújthassunk látogatóink részére.  Részletes leírás